2018 Yeni çıkan film tavsiyeleri

tarafından
1070
2018 Yeni çıkan film tavsiyeleri

2018 Yılında dünya çapında bir çok yeni film vizyona girdi. Bu yazıda 2018 yılında çıkmış yeni çıkan filmler tavsiye edeceğim.

 

4 – Pablo Escobar’ı sevmek

Pablo Escobar'ı Sevmek

Dünyanın en büyük uyuşturucu kaçakçısı olan Pablo Escobar’ın hayatını anlatan Netflix dizisi “Narcos” dan sonra dünya çapında Pablo Escobara olan hayranlıklar arttı. Sayısız kitap, film ve dizi yayınlandı. Bu sefer Escobar’ın hikayesine gazeteci gizli aşkı Virginia Vallejo gözünden bakıcaz. Son günlerin popüler filmlerinden birisi olan “Pablo Escobar’ı sevmek” filmini tavsiye ediyorum.

3 – Sibirya

Sibirya

2018 yılında vizyona giren bu yeni film, bir elmas kaçakçısını anlatmaktadır. El altından mafyaya satmaya çalıştığı bu elmaslar birde sahte çıkanca ortalık fena halde karışacaktır.

2 – Gökdelen
Gökdelen
Dwayne Johnson bu filmde bir gökdelendeki güvenlik şefini canlandırmaktadır, 97. katta çıkan bu yangından insanları kurtarmak için çok büyük bir çapa gerekecek. Aksiyon sevenlere kesinlikle tavsiye ederim.

1 – Labirent: Son İsyan
Labirent: Son İsyan
Labirent üçlemesinin son filmi olan Son isyan. Thomas Labirenti yenmiş ve Alev Deneyi’ni geçmiştir. Ancak içeride kalanları kurtarmak için beraberindeki kaçak arkadaşlarıyla birlikte ‘Son Şehir’e girecek, ölümcül ‘Işıl’ hastalığının tedavisinin bulunması için mücadele içine girecektir.